Pristatymo/grąžinimo sąlygos

Pristatymas į paštomatą:
• Omniva prekių pristatymas į artimiausią paštomatą iki 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) kaina 3 Eur
• Omniva prekių pristatymas į artimiausią paštomatą nuo 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) NEMOKAMAI
• LP Express prekių pristatymas į artimiausią paštomatą iki 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) kaina 3 Eur
• LP Express prekių pristatymas į artimiausią paštomatą nuo 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
• Omniva kurjerio prekių pristatymas į namus ar darbo vietą iki 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) – 5 eur. Jei užsakymo vertė didesnė nei 50 Eur, pristatymas Omniva kurjeriu NEMOKAMAS.
• LP Express kurjerio prekių pristatymas į namus iki 50 Eur sumos (1-3 darbo dienos) – 5 eur. Jei užsakymo vertė didesnė nei 50 Eur, pristatymas LP express kurjeriu NEMOKAMAS.

Atsiėmimas Grožio maniakių parduotuvėje adresu Taikos pr. 21, Klaipėda:

1-2 d. (darbo dienų) NEMOKAMAI

 

Prekės į užsienio šalis yra pristatomos per LIETUVOS PAŠTĄ.

Siuntimo kainą priklauso nuo siuntos svorio.

Grąžinimo salygos

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.“

ELEKTROS PRIETAISŲ IR KOSMETIKOS GRĄŽINIMAS: Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). 18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:
kosmetiką, parfumeriją, elektrotechniką.

 

Visas negrąžinamų prekių sąrašas skelbiamas mažmeninės prekybos taisyklėse 17 punkte – https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=712337a0164711e4afafe56485a7e49a

Jei prekę norite grąžinti dėl mūsų kaltės (gavote ne tai, ką užsisakėte) susisiekite su mumis kontaktuose nurodytų tel. ar el. paštu groziomaniakes@gmail.com. Tuomet suderinsime su Jumis tolimesnius veiksmus: išsiųsime analogišką prekę arba grąžinsime pinigus. Prekių transportavimo išlaidas tokiu atveju padengsime mes (Pardavėjas). Jei nepažeista originali pakuotė, pakeisime per 14 dienų nuo prekių gavimo. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Nepatikusias prekes jūs (Pirkėjas) turėsite apmokėti grąžinimo išlaidas.

 

ATSISKAITYMO INFORMACIJA

Atsiskaitymo būdai:

 Apmokėjimas naudojant „Paysera“ bankinę sistemą

Ši sistema leidžia:

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per „Paysera“ Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.

 

Pirkinių apmokėjimas kredito ar debeto kortele

Atsiskaityti galima bet kuria mokėjimo kortele: VISA, Visa Electron, MasterCard ar Maestro;

Dauguma Lietuvos žmonių yra pripratę visus atsiskaitymus internetu daryti per banką, kai norėdami sumokėti už tam tikrą išsirinktą prekę jie yra nukreipiami į kortelę išdavusį banką, prašant suvesti slaptažodžius, kodus ir patvirtinimus. Be viso to dar ir sumokėdami bankui pavedimo mokesčius. Bet ar kada susimąstydavote, kiek daug žingsnių reikia atlikti, norint įsigyti prekę, ir be viso to dar turite papildomai primokėti? Gal nebūtų nieko baisaus, jei toks mokestis būtų vienkartinis, bet jei pirkimus darote bent keletą, o gal net keliasdešimt kartų per mėnesį, jau susidaro nemaža suma.

Bankinis pavedimas

UAB Grožio maniakės
Bankas: Swedbank
Sąskaitos nr: LT547300010164077688

Meniu
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę