1. Pagrindinis
 2. /
 3. Higienos prekės
 4. /
 5. Dezinfekcija
 6. /
 7. CHEMIPHARM DES NEW, koncentratas dezinfektantas paviršiams, 1 l

CHEMIPHARM DES NEW, koncentratas dezinfektantas paviršiams, 1 l

Kaina:
8,90 

Neturime

CHEMIPHARM DES NEW – tai naujos kartos dezinfekavimo ir valymo skaidrus, skystas koncentratas.
Preparato sudėtyje yra 3 stipriai veikiantys dezinfektantai – spiritas ir dvi skirtingos ketvirtinės amonio druskos, kurios išplečia preparato panaudojimo sritis tiek, kad jis veikia ir tas bakterijas, kurios greitai tampa rezistentinėmis kitom dezinfekcinėm medžiagom. Preparatas taip pat puikiai veikiai bakterijas su stipriomis riebalinėmis kapsulėmis, nes spiritas pagerina dezinfektanto prasiskverbimą per kapsules. Įvertinant trejopą CHEMIPHARM DES NEW apsaugą, jo nereikia keisti, kaip kitų dezinfektantų. Preparatas pasižymi baktericidinėmis savybėmis, inaktyvuoja bakterija, virusus (tame tarpe HBV, HIV, Rota) ir grybelius. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl pasižymi geromis valomosiomis savybėmis.

NAUDOJIMAS
CHEMIPHARM DES NEW skirta naudoti ligoninėse, sanatorijose, vaikų priežiūros įstaigose, parduotuvėse, maisto pramonės įmonėse, pirtyse, baseinuose ir kitose vietose, kuriose reikalinga dezinfekcija.
Ja galima valyti visus drėgmei atsparius paviršius. Produktas tinka įvairių paviršių dezinfekcijai ir valymui. 0,5-1% tirpalu valomos patalpos (grindys, sienos, durys, palangės), baldai ir visi kiti drėgmei atsparūs paviršiai. Šiuo atveju dezinfekuotas patalpas nereikia perplauti vandeniu, esant reikalui užtenka nuvalyti sausa šluoste. Atliekant dezinfekciją galima naudoti purkštuvą, minkštiems baldams ir smulkiems daiktams – tankią kempinę ar šluostę.
Chemipharm Des NEW tinka maitinimo indų dezinfekciniam plovimui, taip pat pjaustymo lentų, mėsos prekystalių ir kiaušinių dezinfekcijai. Įrankiai, įranga ir indai, po dezinfekcijos turintys kontaktą su maistu, turi būti perplauti vandeniu.
Preparatas tinkamas patalpų, lovų, vandeniui atsparių paviršių, žaislų ir t.t. dezinfekcijai. Dezinfekavus žaislus, perplaukite vandeniu.
Chemipharm Des NEW gerai tinka palatų, koridorių, procedūrinių ir operacinių patalpų, grindų stalų, sienų, durų ir baldų dezinfekcijai ir plovimui, nes sudėtyje yra paviršiaus aktyviosios medžiagos. Paviršių po dezinfekcijos perplauti nereikia. Preparatas biologiškai suskyla, todėl likučius galima išpilti į kanalizaciją. Darbinio tirpalo naudojimas nepavojingas patalpoje esantiems žmonėms. Personalo alergizavimo laipsnis sumažintas iki minimumo.

Chemipharm Des NEW – tai efektyvi priemonė kovai ir profilaktikai prieš kojų grybelį, todėl gerai tinka pirčių, dušų, baseinų ir vonių plovimui. Taikant medikamentinį grybelio gydymą, 6 mėn. laikotarpyje ir po gydymo kurso, rekomenduojama plauti kojines 0,3% koncentracijosChemipharm Des New tirpale, o taip pat 0,3% tirpalu išpurkšti avalynę ir išdžiovinkite.
Labai pagreitina kojų grybelio išgydymą.

DOZAVIMAS
Darbinis tirpalas išlaiko savo charakteristikas ir efektyvumą 14 dienų.
Gaminant darbinį tirpalą, priemonę reikia skiesti vandeniu. Veikimo laikas priklauso nuo tirpalo koncentracijos:
KONCENTRACIJA 0.5% 1%
EKSPOZICIJOS LAIKAS 10min. 5 min.

Panašūs produktai

Meniu
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę