1. Pagrindinis
 2. /
 3. Higienos prekės
 4. /
 5. Dezinfekcija
 6. /
 7. Dezinfekcinės drėgnos servetėlės Chemisept Wipes 100 vnt papildymas

Dezinfekcinės drėgnos servetėlės Chemisept Wipes 100 vnt papildymas

Kaina:
7,50 

Servetėlės higieninei rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai.

Servetėlės higieninei rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai. Rankos dezinfekuojamos trinant atplėšta servetėle ne mažiau kaip 30 sek. Tuberkuliozės profilaktikai procedūra kartojama du kartus; hepatito B profilaktikai rankos trinamos ne mažiau kaip 3 min.Alkoholio poveikiui atsparūs instrumentai ir paviršiai dezinfekuojami juos šluostant ne mažiau kaip 30 sek. Tinka naudoti grožio salonuose.

Dezinfekuojančia medžiaga impregnuotos servetėlės yra skirtos greitai rankų ir alkoholį toleruojančių paviršių dezinfekcijai.
Servetėlės gali būti naudojamos medicinos įstaigose, laboratorijose, maisto medžiagų pramonės įmonėse, kirpyklose, grožio salonuose. Servetėlės pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu poveikiu, naikina Gram-teigiamas ir Gram-neigiamas bakterijas (tarp jų Mycobacterium terrae) ir grybelius, dezaktyvuoja tiek virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex), tiek be apvalkalų (tarp jų Adeno).

Naudojimas:
Atidarykite indo viršutinėje dalyje esantį dangtelį ir ištraukite servetėlę iki perforuotos vietos. Ištraukus servetėlę uždarykite dangtelį, kad servetėlės neišdžiūtų. Dezinfekuojamus paviršius valyti taip, kad visas paviršius būtų tolygiai padengtas dezinfekuojančia medžiaga. Poveikio trukmė 30 sekundžių.

Sudėtis: Etanolis 72% (poveikio medžiaga), triklosanas (poveikio medžiaga), celiuliozinės šluostės.
Pakuotė. Indelyje yra 100 vnt. servetėlių. Indo matenys – 12,5×20 cm.

Panašūs produktai

Meniu
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę